Kuigi PVC kardinad on omaduste poolest väga lihtne paigaldada, siis pakume soovi korral ka paigalduse teenust. Kogenud mehed teevad töö kiiresti ja korrektselt.

Kõikide meie kardinate puhul kasutame kõige kvaliteetsemaid roostevabast terasest ühenduslülisid. See on äärmiselt pikaealine ja kvaliteetne lahendus.

Ühenduslülid on kammprofiilil, mis hõlbustavad vajadusel, näiteks suve perioodil, kardinate eemaldamist. Lisaks on võimalik ribisid üksikult asendada.

Paigaldada saab üldjuhul kõikidele avadele, siiski peab arvestama, et kuna tegu on kvaliteetse tootega, siis peab ava ülemine pool olema valmis kandma omajagu massi.

Kui te pole päris kindel, kas teie avale on võimalik kinnitada PVC kardinaid, siis küsige meilt nõu. Teinekord on läinudki vaja lisatugevdust avale, aga alati on olemas sobiv lahendus. Meie kileribakardinaid on paigaldatud nii betoonist, puidust, metallist ava raamidele kui ka sandwich paneeli külge. Igale ava tüübile on olemas PVC lamellkardina kinnitamiseks sobilikud kinnitusvahendid.

Abiks teie tegevusele on kindlasti ka järgnev – Kardinariba riputussüsteem, mis peamine, siit näete erinevaid katteprotsente ja vajadust keerata needitud siledamad pooled omavahel kokku.